Centro padalinys
Kalniečių padalinys
Dainavos padalinys
Šilainių padalinys
Šančių padalinys

Registracija internetu

Virsun

Išankstinė registracija internetu

Registruotis

Užsiregistruokite internetu vizitui pas gydytoją, prisijungę Jums patogiausiu būdu:

1. Per el. valdžios vartus.

2. Įvedant el. pašto adresą ir slaptažodį. Norėdami registruotis šiuo būdu, turėsite atvykti į poliklinikos registratūrą ir pateikti tapatybę patvirtinantį dokumentą. Slaptažodį Jums išsiųsime nurodytu el. pašto adresu.

 

Peržiūrėti ar atšaukti aktyvias rezervacijas galėsite tik prisijungę per el. valdžios vartus (per el. bankininkystę ar naudojant el. parašą), arba nurodant el. pašto adresą ir slaptažodį.

Norėdami matyti savo vaikų aktyvias rezervacijas, turėsite atvykti į poliklinikos registratūrą su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais. Juos patikrinus, Jums bus suteikta tokia teisė.

Jei Jums būtina gydytojo konsultacija (aukšta temperatūra, reikalinga skubi pagalba ar pan.), tačiau negalite užsiregistruoti internetu pas gydytoją Jums patogiu laiku (tą dieną nesant laisvo registracijos laiko), skambinkite arba atvykite į registratūrą – ten Jus nukreips gydytojo konsultacijai į Neplaninės pagalbos kabinetą.

Registracijos atšaukimas

VIZITO ATŠAUKIMAS

Registraciją atšaukti galite:

Internetu (kaunopoliklinika.lt, spauskite „REGISTRUOTIS“ arba „REGISTRACIJA INTERNETU“, tada prisijunkite per e. valdžios vartus arba įvesdami el. pašto adresą ir slaptažodį, tada – „REGISTRACIJOS“, o prie atšaukiamo vizito — „Atšaukti registraciją“).
Paskambinę į padalinio registratūrą:

– Dainavos tel.: (8 37) 403 900
– Šilainių tel.: (8 37) 377 771
– Centro tel.: (8 37) 409 222
– Kalniečių tel.: (8 37) 401 422
– Šančių tel.: (8 37) 342 167

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pacientas, pagal Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo 12 straipsnio 3 dalį, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš 24 (dvidešimt keturias) valandas iki numatomo paslaugos gavimo laiko pradžios. Tikimės Jūsų supratimo, kad taip prisidėsite prie efektyvesnio mūsų poliklinikos darbo, o svarbiausia – prie eilių pas gydytojus trumpinimo, nes Jūsų atšauktos rezervacijos laiku galėsime aptarnauti kitą pacientą.

 

Nesate mūsų pacientas?

Prisirašyti prie Kauno miesto poliklinikos Jūs galite:

• Internetu ( prisijunkite per e. valdžios vartus )
Pastaba. Jeigu Jūsų naršyklės saugos ar privatumo nustatymuose uždrausta priimti „slapukus“ (angl. accept cookies), turėsite arba pakeisti nustatymą ir priimti „slapukus“, arba eiti į registraciją internetu, jungtis per E. valdžios vartus ir viršuje spausti „Prisirašymas“.

Atvykus į pasirinktą padalinį

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.