Centro padalinys

(8 37) 409 222

Kalniečių padalinys

(8 37) 401 422

Dainavos padalinys

(8 37) 403 900

Šilainių padalinys

(8 37) 377 771

Šančių padalinys

(8 37) 342 167

Virsun

Kompiuterinė tomografija

KMP  >  Paslaugos   >  RADIOLOGIJOS CENTRAS  >  Kompiuterinė tomografija

Kauno miesto poliklinikos Dainavos padalinyje (Pramonės pr. 31, Kaunas) atliekami kompiuterinės tomografijos tyrimai su nauju, moderniu 128 sluoksnių kompiuteriniu tomografu GE Revolution EVO (JAV).

Kompiuterinės tomografijos tyrimai atliekami nemokamai apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu, turint gydytojo specialisto siuntimą.

Tiriamos sritys:

  • Galvos smegenų
  • Veido daubų
  • Visos stuburo dalies
  • Kaulų bei raumenų sistema

Su kontrastine medžiaga tiriamos šios sritys:

  • Krūtinės ląstos
  • Pilvo
  • Dubens

SVARBU!

Pilvo, krūtinės ląstos kompiuterinės tomografijos tyrimui su kontrastine medžiaga reikia atvykti 30 min prieš tyrimą į 607 kab. (Dainavos padalinys, Pramonės pr. 31), kateterio
įvedimui. Rekomenduojama būti nevalgius 6 val. iki tyrimo. Tyrimas atliekamas pacientams, kurie nėra alergiški jodo preparatams.

Dubens kompiuterinės tomografijos tyrimui su kontrastine medžiaga – kadangi yra geriamas kontrastas, tyrimas užtrunka 2 val, rekomenduojama atvykti 1-2 val. iki numatyto tyrimo laiko. Tyrimas atliekamas pacientams, kurie nėra alergiški jodo preparatams.

Naujo kompiuterinio tomografo privalumai:

  • Su nauju aparatu ženkliai sumažės paciento apšvita, kadangi yra naudojama nauja iteratyvios rekonstrukcijos algoritmų sistema, pagreitės paciento ištyrimas, tyrimo vaizdai taps kokybiškesni dėl modernios artefaktų slopinimo sistemos.
  • Naujasis kompiuterinis tomografas turi galimybę vienu metu skenuoti dviejų skirtingų energijų spinduliais, kas pagerina gaunamų vaizdų kokybę ir suteikia naujų galimybių diagnostikai. Taip pat atsirado galimybė išplėsti atliekamų tyrimų spektrą, kadangi yra galimybė atlikti tyrimus su kontrastinėmis medžiagomis.
  • Tyrimas atliekamas per itin trumpą laiką, yra visiškai neskausmingas, jį galima atlikti ir klaustrofobiją turintiems pacientams. Dėl ilgo ir plataus stalo, bei plačios tomografo angos bus galima tirti ir didelį antsvorį turinčius bei didelio ūgio pacientus.

Registracija tel. (8 37) 282 233; (8 37) 403 900

Plačiau apie kompiuterinės tomografijos tyrimą:

https://kaunopoliklinika.lt/2020/06/16/issamus-tyrimas-nauju-kompiuteriniu-tomografu-per-penkias-minutes/

Kviečiame paskaityti – Lankstinukas „Rentgeno spinduliuotė: ką reikia žinoti pacientams?“:

https://kaunopoliklinika.lt/wp-content/uploads/2020/09/Lankstinukas-Rentgeno-spinduliuotė-2016.pdf

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.