Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Psichikos sveikata

KMP  >  Paslaugos   >  Gydymas ir konsultavimas  >  Psichikos sveikata
PSC

Kauno miesto poliklinikos padalinių Psichikos sveikatos centruose (PSC) specializuotas ir kvalifikuotas paslaugas pažangiausiu ir efektyviausiu komandinio darbo principu teikia:

  • gydytojai psichiatrai
  • vaikų ir paauglių psichiatrai
  • medicinos psichologai
  • socialiniai darbuotojai
  • užimtumo darbuotojai
  • psichikos sveikatos slaugytojai

Jus varginančius vidinius išgyvenimus  ir tarpusavio santykių nesklandumus, prisitaikymo sergant psichikos ligomis klausimus pasiruošę padėti įveikti  sveikatos psichologai, baigę įvairias podiplominių studijų  programas. Šie specialistai taip pat atlieka suaugusiųjų psichodiagnostiką, individualią psichoterapiją.

Socialiniai darbuotojai individuliai konsultuoja socialiniais klausimais, veda  įvairaus amžiaus žmonių bendravimo, savitarpio paramos ir savęs  pažinimo grupių,  biblioterapijos, meno terapijos, kompiuterinio raštingumo, kino filmų peržiūros ir aptarimo, fizinio aktyvumo užsiėmimus.

Psichikos sveikatos slaugytojai teikia  medikamentų injekcijų, šviesos terapijos, relaksacijos paslaugas.

Šilainių Psichikos sveikatos centre bendravimo su vaikais ypatumus puikiai išmano bei atlieka vaikų psichodiagnostiką vaikų psichologė, klinikinės psichologijos specialistė.

Centro Psichikos sveikatos centre daug dėmesio skiriama vaikų, paauglių ir šeimos psichinei sveikatai.

Paslaugas teikia vaikų ir paauglių psichiatraipsichologai (intelekto WISC-III, DISC ir kiti tyrimai), psichoterapeutas (individuali ir šeimos terapija), socialinis darbuotojas/meno terapeutas.

Žaidimų terapija, meno terapijos individualūs ir grupiniai užsiėmimai yra skirti vaikams, turintiems elgesio, bendravimo, mokymosi sunkumų.

Antro lygio vaikų ir paauglių psichiatro, psichologo konsultacijos, atvykus su siuntimu,  teikiamos visiems Kauno miesto vaikams ir paaugliams.

Vaikų ir paauglių dienos stacionare terapiniai užsiėmimai vyksta vaikų iki 12 metų grupėje ir paauglių grupėse. Taip pat pagalba teikiama paaugliams, kuriuos vargina valgymo sutrikimai.

PSC paslaugos yra teikiamos:

  • Gyventojams, prisirašiusiems prie Kauno miesto poliklinikos ar kitų pirminės sveikatos priežiūros centrų, su kuriais sudarytos sutartys dėl psichikos sveikatos paslaugų teikimo bei gyventojams, prisirašiusiems tik pas psichikos sveikatos centre dirbantį gydytoją psichiatrą.  Šiais atvejais reikalinga pagalba suteikiama ir  be šeimos gydytojo nukreipimo.
  • Antro lygio gydytojo psichiatro, vaikų ir paauglių psichiatro, psichologo, psichoterapeuto konsultacijai reikalingas gydančio gydytojo psichiatro ar šeimos gydytojo nukreipimas.

Paslaugos, kurios  finansuojamos iš PSDF, aukščiau minėtais atvejais yra nemokamos.

Dainavos, Centro, Šilainių PSC Dienos stacionaruose didelis dėmesys skiriamas pacientų reabilitacijai ir grąžinimui į visavertį gyvenimą. Pacientai gali rinktis įvairius užsiėmimus – nuo meno iki fizinį aktyvumą skatinančių grupių.

Plačiau apie Dainavos padalinio psichikos sveikatos centro dienos stacionarą.

Plačiau apie Centro padalinio psichikos sveikatos centro dienos stacionarą bei vaikų ir paauglių dienos stacionarą.

Plačiau apie Šilainių padalinio psichikos sveikatos centro dienos stacionarą.

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

Šilainių PSC – tel. (8 37) 301 580, 377 771
Dainavos PSC – tel. (8 37) 403 977
Kalniečių PSC – tel. (8 37) 401 452
Centro PSC tel. (8 37) 424 541, 409 844
Šančių PSC tel. (8 37) 342 167

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.