Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Kauno Alzheimerio klubas kviečia į susitikimus poliklinikoje

KMP  >  Naujienos   >  Kauno Alzheimerio klubas kviečia į susitikimus poliklinikoje
INSTAGRAMUI 1

Kauno Alzheimerio klubas kviečia į susitikimus poliklinikoje

Demencija – sindromas, aprėpiantis platų sveikatos būklių spektrą, veikiančių atmintį, suvokimą, mąstymą, orientaciją, mokymąsi, kalbą bei elgesį. Tai trukdo žmogui atlikti kasdienes, paprastas veiklas. Demencija nėra įprasto senėjimo dalis. Ši būklė kelia didžiulius iššukius žmogaus ir jo artimųjų gyvenime.

Globoti asmenį, turintį demenciją, mokomasi kiekvieną dieną. Kitų šeimų, besirūpinančių savo artimuoju, patirtis padės Jums emociškai ir fiziškai išbūti su demencijos keliamais iššūkiais. Todėl visus, kurie prižiūri / globoja savo artimuosius, sergančius Alzheimerio liga ir kitomis demencijos formomis, ir tuos, kuriems aktuali demencijos tema, kviečiame ateiti į Kauno Alzheimerio klubą.

Kauno Alzheimerio klubas yra savanoriška asociacija, kuri vienija asmenis, turinčius demenciją, jų artimuosius, specialistus ir visus, kuriems svarbi demencijos tema.

Kauno Alzheimerio klubas kviečia tapti asociacijos “Kauno Alzheimerio klubas” nariu ir dalyvauti savitarpio paramos grupėse, susitikimuose su specialistais gaunant atsakymus į rūpimus klausimus ir kituose renginiuose.

Susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, 18 val. Všį Kauno miesto poliklinikos Jaunimo centro salėje, adresu Pramonės pr. 31, Kaunas.

Tel. nr. +370 601 51 582

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!