Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

PRIVALOMIEJI SVEIKATOS MOKYMAI

KMP  >  PRIVALOMIEJI SVEIKATOS MOKYMAI
girl treats her hands with antisuptics
HIGIENOS MOKYMAI INTERNETU

DARBO MEDICINOS CENTRE ORGANIZUOJAMI:

  • Privalomieji higienos įgūdžių mokymai. Mokymai vyksta Darbo medicinos centre (Savanorių pr. 369, Kaunas) I-V 9 val. ir 15 val.
  • Privalomieji pirmosios pagalbos mokymai. Mokymai vyksta Darbo medicinos centre (Savanorių pr. 369, Kaunas) I ir III 13.00 val.

REGISTRACIJA tel. (8 37) 313 289

Pirmos pagalbos mokymai nėra skirti medicinos darbuotojų licencijai gauti / prasitęsti.

Išklausius mokymus išduodami nustatytos formos sveikatos žinių pažymėjimai.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2016 m. liepos 13 d. Nr. V-932 „Dėl privalomojo pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių, alkoholio ir narkotikų žalos žmogaus sveikatai mokymų ir atestavimo tvarkos aprašo ir asmenų, kuriems privalomas sveikatos ir/ar pirmosios pagalbos mokymas, profesijų ir veiklos sričių sąrašo, mokymo programų kodų ir mokymo periodiškumo patvirtinimo“ Darbo medicinos centre organizuojami šie higienos ir pirmos pagalbos mokymai:

Kursai
Paskirtis
HIGIENOS ĮGŪDŽIŲ MOKYMAI

Privalomojo higienos įgūdžių mokymo bendroji programa
(2val.) HB

Švietimo įstaigų, vaikų ir suaugusių socialinės globos įstaigų, grožio ir sveikatingumo paslaugų, sporto klubų, baseinų, pirčių, apgyvendinimo įstaigų, keleivinio transporto, laisvės atėmimo vietų, maisto srities darbuotojams, vaikų poilsio stovyklų, vaikų žaidimų patalpų darbuotojai, prižiūrintys vaikus. Skalbinių priėmimą, išdavimą, skalbimą, lyginimą, lankstymą, pakavimą ir sausą (cheminį) valymą atliekantys darbuotojai. Darbuotojai, kurių veikla susijusi su medicininių atliekų tvarkymu sveikatos priežiūros įstaigose. Darbuotojai, kurių veikla susijusi su žmogaus palaikų laikymo, paruošimo šarvoti, šarvojimo, kremavimo, balzamavimo paslaugų teikimu ir kt.

Privalomojo higienos įgūdžių mokymo specialioji programa
(6 val.) H10

Darbuotojams, kurių darbas tiesiogiai susijęs su maisto tvarkymu (maisto produktų apdorojimas, išdavimas) ir maitinimu  (maisto produktų, jų priedų, žaliavų gamybos, žvejybos, prekybos, tiekimo, transportavimo, sandėliavimo) bei maitinimo įmonių darbuotojams.

Privalomojo higienos įgūdžių mokymo specialiosios programos
(6 val.) H1, H2, H3, H4, H5, H6, H7, H8, H9, H11, H12, H13)

Formaliojo ir neformaliojo švietimo bei ugdymo įstaigų darbuotojams (ikimokyklinio ugdymo, formaliojo ir neformaliojo švietimo, kvalifikacijos tobulinimo įstaigų, mokyklų, psichologinių ir pedagoginių tarnybų) ir t.t. ; socialiniai darbuotojai, dirbantys suaugusių asmenų socialinės globos įstaigose, individualios priežiūros personalas; grožio paslaugas, soliariumų, sporto klubų, baseinų, pirčių, sveikatingumo ir apgyvendinimo paslaugas teikiantys darbuotojai; keleivinio transporto darbuotojai, aptarnaujantys keleivius (konduktoriai, stiuardai, traukinių palydovai ir kt. darbuotojai); laisvės atėmimo vietų ir teritorinių policijos įstaigų areštinių darbuotojai; vandens tiekimo įmonių darbuotojai bei jų vadovai; skalbinių priėmimą, išdavimą, skalbimą, lyginimą, lankstymą, pakavimą ir sausą (cheminį) valymą atliekantys darbuotojai; darbuotojai, kurių veikla susijusi su medicininių atliekų tvarkymu sveikatos priežiūros įstaigose.

Privalomojo higienos įgūdžių mokymo bendroji programa
(2 val.) HBB

Pirminių produktų gamintojai ir gamintojai iš pirminių produktų, tvarkantys negreitai gendantį maistą, bet jo negaminantys, neperdirbantys ir neruošiantys, bei netiesiogiai maistą tvarkantys darbuotojai.

PIRMOS PAGALBOS MOKYMAI
Privalomojo pirmosios pagalbos mokymo pagrindinė programa
(8 val.) PP
ir
Privalomojo pirmosios pagalbos mokymo tęstinė programa
(4 val.) PT
Švietimo, kultūros, sporto, apgyvendinimo bei sveikatingumo paslaugas teikiantiems darbuotojams (švietimo sistemos įstaigų pedagoginiams darbuotojams, vaikų poilsio stovyklų, vaikų žaidimų patalpų, prižiūrintiems vaikus darbuotojams, sporto įstaigų treneriams ir mokytojams, kazino vadovaujantiems inspektoriams, kultūros, poilsio, pramogų ir sveikatingumo renginių organizatoriams ir aptarnaujantiems darbuotojams, bendrabučių, viešbučių, pensionų, vaikų ir suaugusiųjų globos įstaigų, nakvynės namų, kaimo turizmo sodybų ir kitiems, susijusiems su apgyvendinimu ir pagalbos teikimu namuose, darbuotojams, pirtininkams, baseinų, saunų, plaukų priežiūros, veido ir kūno priežiūros, nagų priežiūros, tatuiravimo, makiažo, papuošalų vėrimo ir kitiems grožio bei sveikatingumo paslaugas teikiantiems darbuotojams). Visi asmenys, turintys leidimus laikyti ar nešioti ginklus. Visų transporto priemonių vairuotojams. AM, A1, A2, A, B1, B ir BE kategorijų motorinių transporto priemonių vairuotojams.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.