Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Renata Valevičienė

KMP  >  Paslaugos   >  Laboratoriniai tyrimai  >  Renata Valevičienė
Renata Valevičienė fixed

Renata Valevičienė, Laboratorijos vyresnioji administratorė

Sociologijos mokslų bakalaurė, Visuomenės sveikatos mokslų magistrė

Baigusi Kauno P. Mažylio felčerio- laboranto studijas, mokslus tęsė Vytauto Didžiojo universitete, įgijo Sociologijos mokslų bakalauro laipsnį ir 2010 metais baigė Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakultetą, kur buvo suteiktas Visuomenės sveikatos mokslų magistro laipsnis.

Nuo 2017 Kauno miesto poliklinikos Laboratorijos vyresnioji administratorė.

Daugiau kaip 20 metų darbo patirtis laboratorinės medicinos vadybos ir administravimo srityse LSMUL Kauno klinikose ir Kardiologijos instituto Genetikos ir molekulinės medicinos klinikoje. Šiuo metu eina ir VšĮ Kauno medicinos universiteto Laboratorinės medicinos tarnybos Vyresniosios laborantės pareigas.

Dirbo LSMU projekto „Medicinos mokslų nacionalinės kompleksinės programos pagrindai: studijų programų kūrimas, atnaujinimas ir įgyvendinimas I-II studijų pakopose; dėstytojų kompetencijų ugdymas ir mobilumo skatinimas“ vadove.

Daugialypė profesinė patirtis visuose laboratorijos sektoriuose, įvaldytos masių spektrometrijos, chromatografijos, imunoanalizės bei molekulinės genetikos metodikos, rankiniai ir pilnai automatizuoti citologijos ikianalizės metodai.

LLMD narė, kelia kvalifikaciją stažuotėse ir kursuose laboratorinės medicinos ir vadybos srityse organizuojamuose Lietuvos bei Europos laboratorinės medicinos draugijų.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.