Centro padalinys
Kalniečių padalinys
Dainavos padalinys
Šilainių padalinys
Šančių padalinys

Registracija internetu

Virsun

Odontologija

KMP  >  Paslaugos   >  Gydymas ir konsultavimas  >  Odontologija

Sveiki dantys – ne tik graži šypsena, bet ir gera sveikata. Tyrimais nustatyta, kad burnoje nuolat kaupiantis bakterijoms šios patenka į virškinimo sistemą, iš jos į kraujotaką ir pasiekia įvairius organus. Tai gali paskatinti širdies, plaučių, inkstų ir kitų organų ligų radimąsi.

Kauno miesto poliklinikos padalinių (Dainavos, Šilainių, Centro, Kalniečių, Šančių) Odontologijos skyriuose  teikiamos:

  • Bendrosios praktikos odontologijos paslaugos
  • Specializuotos odontologijos paslaugos

Dirba didelis gydytojų odontologų ir specialistų būrys, pasirengęs padėti spręsti pacientų odontologines problemas.

Esant sudėtingoms situacijoms, kai reikalingas dantų šaknų kanalų pergydymas, turime galimybę pacientams pasiūlyti gydymą su mikroskopu, kuris leidžia geriau matyti danties anatomines struktūras, pagerina gydymo kokybę.

Diagnozės nustatymui ir patikslinimui Šilainių, Dainavos padaliniuose rentgenogramos atliekamos skaitmeniniu intraoraliniu rentgenu, kuris duoda 4-5 kartus mažesnę apšvitą negu atliekant įprastines dantų nuotraukas. Nuotrauka iš karto matoma visuose Odontologijos skyriaus kabinetų kompiuteriuose. Nuotraukos saugomos centro duomenų bazėje, jas galima persiųsti pacientui elektroniniu paštu, atspausdinti fotopopieriuje, įrašyti į skaitmeninę laikmeną.

Dainavos, Šilainių, Kalniečių, Šančių padaliniuose atliekamos dantų eilių defektų, kramtymo funkcijos  atstatymas įvairiais protezais, tai pat atiekamas protezavimas asmenims turintiems teisę į dantų protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų.

Gydytojai periodontologai atlieka chirurginį periodonto ligų gydymą naudojant kaulo pakaitalus.

Gydytojai burnos chirurgai atlieka  nuolatinių ir pieninių dantų šalinimą, liežuvėlio pasaitėlio pakirpimą, gydo kitas burnos ertmės ligas.

Gydytojai ortodontai konsultuoja ir gydo dantų  eilių ir sąkandžio anomalijas taikant įvairius ortodontinius aparatus.

Siekiant išvengti dantenų ir periodonto ligų, burnos higienistai atlieka profesionalią burnos higieną, kurios metu instrumentais ir ultragarsu nuo dantų pašalinami apnašos ir akmenys, dantys nupoliruojami. Burnos higienistai pataria kaip taisyklingai prižiūrėti burnos ertmę, kokias priemones pasirinkti.

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

Šilainių padalinys – tel. (8 37) 301 606, 377 771
Dainavos padalinys – tel. (8 37) 403 900
Kalniečių padalinys – tel. (8 37) 401 422
Centro padalinys – tel. (8 37) 409 222
Šančių padalinys – tel. (8 37) 342 167

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.