Centro padalinys

(8 37) 409 222

Kalniečių padalinys

(8 37) 401 422

Dainavos padalinys

(8 37) 403 900

Šilainių padalinys

(8 37) 377 771

Šančių padalinys

(8 37) 342 167

Dovanų kuponas „Jaunystė“ – kineziterapija vandenyje – aktyvūs aerobiniai judesiai vandenyje naudojant specialias pagalbines priemones. Atliekant pratimus naudojamos įvairios pagalbinės priemonės – vienos kaip plūduriavimo objektai, padedantys išsilaikyti vandenyje, taisyklingai atlikti judesius, kitos – sąnarių amplitudei didinti ir tuo pačiu sustiprinti vandens pasipriešinimą. Pratimai šiltame baseino vandenyje teikia daugiau malonumo nei atliekami sausumoje, be to per trumpą laiką pagerinamos kūno formos, didinama raumenų jėga, procedūros teikia malonių pojūčių ir sielai, ir kūnui. 

Gydomasis poveikis: vandenyje sumažėja sąnariams tenkantis krūvis. Tai ypač svarbu žmonėms, kurie sportuoti vengia dėl sąnarių skausmo, todėl po kelių procedūrų sumažėja sąnarių skausmai, grakštėja laikysena, stangrėja raumenys, suaktyvėja kraujo ir medžiagų apykaita, stiprėja imunitetas.

Dovanų kuponas
„KINEZITERAPIJOS KOMPLEKSAS „JAUNYSTĖ““
Kaina33,24 Eur
Kuponą sudaro5 kineziterapijos vandenyje procedūros be stuburo tempimo
Trukmė1 procedūra - 30 min.
Kuponą galite įsigytiŠilainių padalinyje, Baltų pr. 7, Fizinės medicinos ir reabilitacijos sk. registratūroje (II a.)
Paslauga teikiamaŠilainių padalinyje, Baltų pr. 7
Kupono galiojimas3 mėnesiai nuo įsigijimo datos
InformacijaTel. (8 37) 377 777
PastabaPrašome apie neatvykimą į procedūras informuoti ne vėliau kaip vieną dieną prieš atvykstant. Neinformavus apie neatvykimą pinigai nebus grąžinami ir procedūros nebus atliekamos.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Pasirinkti spalvą