Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Augustė Čiukšytė

KMP  >  Augustė Čiukšytė
Image e1599646943190

Augustė Čiukšytė – biomedicinos technologė
2020 m. su pagyrimu baigė Biomedicinos Diagnostikos studijų programą, Kauno Kolegijoje ir įgijo sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį, biomedicinos technologo kvalifikaciją. Studijuodama įgavo teorinių ir praktinių žinių, apie kokybės kontrolės taikymo principus, užtikrinant tyrimų patikimumą, atlikti laboratorinius tyrimus pagal patvirtintas tyrimų metodikas, protokolus ir tarptautinius standartus, bei analizuoti įvairių veiksnių įtaką laboratorinių tyrimų rezultatams.

2022 m. baigė Biotechnologijos ir farmacinės analizės studijų programą Vytauto Didžiojo Univeristete ir įgijo Technologijų mokslų magistro laipsnį. Studijų metu išmoko savarankiškai priimti metodologinius sprendimus, naudotis pažangiomis analizės sistemomis.

Nuo 2020 m. dirba Kauno miesto poliklinikoje Laboratorijoje. Darbo metu, pritaiko studijų metu įgytas žinias ir nuolat kelia kompetenciją, dalyvaudama įvairiose regioninėse ir tarptautinėse konfrencijose.

Vertina punktualumą, nuoširdumą ir komandinį darbą. Pasižymi loginiu mąstymu ir greitu problemų sprendimu. Noriai priima iššūkius ir atsakingai vykdo kiekvieną patikėtą užduotį.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.