Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Nauja Šančių padalinio komandos narė  –  gyd. akušerė – ginekologė Reda Verbickienė

KMP  >  Naujienos   >  Nauja Šančių padalinio komandos narė  –  gyd. akušerė – ginekologė Reda Verbickienė
Instagram gydytojai

Nauja Šančių padalinio komandos narė  –  gyd. akušerė – ginekologė Reda Verbickienė

Džiaugiamės galėdami pristatyti gyd. akušerę – ginekologę Redą, kuri prie mūsų komandos prisijungė turėdama ilgametę patirtį ir gilių žinių ginekologijoje. Gydytoja pradėjo savo profesinį kelią 1994 m. ir nuo tada atsidavusi dirba moterų sveikatos srityje.

Gydytoja Reda specializuojasi ginekologinės endokrinologijos srityje, menstruacinių ciklo sutrikimų diagnostikoje ir gydyme. Ji taip pat yra ekspertė porų nevaisingumo diagnostikoje ir gydyme, kiaušidžių stimuliacijoje bei ruošime pagalbinio apvaisinimo procedūroms. Be to, Reda konsultuoja bendrosios ginekologijos klausimais ir rūpinasi nėščiųjų sveikata.

Jos profesinis tobulinimasis apima dalyvavimą prestižiniuose tarptautiniuose kongresuose ir seminaruose, kur ji nuolat atnaujina savo žinias ir įgūdžius.

Reda ne tik skiria visą savo dėmesį pacientėms, bet ir aktyviai dalyvauja įvairiose profesinėse draugijose. Ji yra Lietuvos akušerių – ginekologų, Lietuvos gydytojų sąjungos, Europos žmogaus reprodukcijos ir embriologijos, Tarptautinės ginekologinės endokrinologijos ir Tarptautinės akušerijos ir ginekologijos ultragarso draugijų narė.

Gydytoja yra nuolatinė konferencijų dalyvė ir visada siekia tobulėti bei dalintis savo žiniomis su kolegomis.

Norėdami užsiregistruoti konsultacijai ar sužinoti daugiau, susisiekite su mumis:

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!