Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

KMP  >  Naujienos   >  Informacija Šilainių padalinio šeimos gydytojos Viktorijos Šakalienės pacientams
Keičiasi gydytoja

Informuojame, kad šeimos gydytoja Viktorija Šakalienė Kauno miesto poliklinikoje nuo 2024 m. balandžio 22 d. nedirbs. Jos pacientais rūpinsis šeimos gydytojai: Emilija Arlauskienė, Luka Šalčiūtė, Asta Steponavičienė.

Norėdami sužinoti, kuris šeimos gydytojas Jums priskirtas, prašome kreiptis į registratūrą.

Primename, kad Jūs taip pat turite teisę pasirinkti kitą šeimos gydytoją. Norėdami pakeisti Jums naujai priskirtą šeimos gydytoją, atvykus į polikliniką prašome kreiptis į registratūrą.

Kilus papildomiems klausimams, prašome skambinti tel. +370 37 403 900.