Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Šilainių padalinio PSC gydytojai psichiatrai kėlė kvalifikaciją tarptautiniame forume

KMP  >  Naujienos   >  Šilainių padalinio PSC gydytojai psichiatrai kėlė kvalifikaciją tarptautiniame forume
INSTAGRAMUI

Šilainių padalinio PSC gydytojai psichiatrai kėlė kvalifikaciją tarptautiniame forume

Pasisemti patirties ir žinių! Liepos mėnesį Ciuriche (Šveicarija) jau 31-ąjį kartą vyko tarptautinis Europos jaunųjų psichiatrų forumas (EFPT), kuriame Lietuvai atstovavo Kauno miesto poliklinikos Šilainių padalinio psichikos sveikatos centro ir dienos stacionaro gydytojai psichiatrai Joana Bertašiūtė ir Laurynas Ambrasas.

Šis renginys suburia psichikos sveikatos profesionalus iš daugiau kaip 40 šalių. Šių metų forume ypatingas dėmesys skirtas sveikatos priežiūros specialistų psichikos sveikatai, perdegimo sindromui, atsparumui stresui bei kasdien patiriamai įtampai.

Pranešimus skaitė pasaulinio masto profesoriai, tokie kaip Normanas Sartorius ir kiti. Džiaugiamės, kad mūsų gyd. psichiatrė J. Bertašiūtė tarptautinei auditorijai pristatė šalies psichikos sveikatos sistemos privalumus ir problemas, o gydytojas psichiatras L. Ambrasas – savo mokslinį darbą organizacinio cinizmo tema.

Įgytas naujas žinias ir įgūdžius šie profesionalai puikiai taiko savo kasdieniame darbe, tiek psichikos sveikatos centre, tiek dienos stacionare.

Primename, kad gydytojo psichiatro L. Ambraso konsultacijoms Šilainių padalinio psichikos sveikatos centre yra reikalingas šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimas. Gydymui į dienos stacionarą gali nukreipti šeimos gydytojas arba gydytojas psichiatras.

Reikalinga gydytojo psichiatro konsultacija? Susisiekite su Psichikos sveikatos centro registratūra – tel. (8 37) 301 588 arba internetu: https://kaunopoliklinika.lt/registracija/ ar https://ipr.esveikata.lt/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!