Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Šiandien mūsų Laboratorijoje apsilankė keliautojas Aurimas Valujavičius ir susitiko su darbuotojais

KMP  >  Naujienos   >  Šiandien mūsų Laboratorijoje apsilankė keliautojas Aurimas Valujavičius ir susitiko su darbuotojais
image2

Šiandien mūsų Laboratorijoje apsilankė keliautojas Aurimas Valujavičius ir susitiko su darbuotojais

„Kiekvienam savas Atlantas“ – ikoniška tapusi keliautojo Aurimo Valujavičiaus frazė, ištarta likus vos kelioms jūrmylėms iki Floridos krantų, kur jo laukė vėjyje plazdenančiomis Lietuvos trispalvėmis mosuojantys tautiečiai.

Aurimo kelionę sekėme nuo pirmųjų jo yrių paliekant Ispanijos krantus, kartu džiaugiamės pirmą kartą pamatytais delfinais ar banginiais ir pergyvenome, kai motulė gamta negailėdavo iššūkių. Kartu skaičiavome atvirame vandenyne praleistas dienas ir likusias jūrmyles iki momento, kai Aurimas vėl padės koją ant tvirtos žemės.

Nusprendėme, kad savo palaikymą galime išreikšti ne tik gražiais žodžiais ar linkėjimais, bet ir realiais darbais, todėl šiam drąsiam ir savo galimybių ribas Atlanto vandenyne išbandžiusiam žmogui pasiūlėme tai, ką galime geriausio – atlikti kraujo tyrimus ir pasirūpinti jo sveikata.

Šiandien Aurimas apsilankė mūsų poliklinikos Laboratorijoje ir ne tik atliko kraujo paėmimo procedūrą plačios aprėpties tyrimams, bet ir susitiko su poliklinikos darbuotojais, kad iš pirmų lūpų papasakotų jiems savo kelionės įspūdžius.

Dalijamės Aurimo apsilankymo akimirkomis ir džiaugiamės galėdami pasirūpinti jo sveikata!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!