Centro padalinys

(8 37) 409 222

Kalniečių padalinys

(8 37) 401 422

Dainavos padalinys

(8 37) 403 900

Šilainių padalinys

(8 37) 377 771

Šančių padalinys

(8 37) 342 167

Registracija internetu

Virsun

Tyrimų kompleksai vėžio diagnostikai

KMP  >  Naujienos   >  Tyrimų kompleksai vėžio diagnostikai

Tyrimų kompleksai vėžio diagnostikai

Ar žinojote, kad vėžys yra antra dažniausia mirties priežastis visame pasaulyje, o kasmet nuo jo planetoje miršta apie 10 milijonų žmonių?

Tačiau:

  • 40 proc. visų, su vėžiu susijusių mirčių būtų galima išvengti, nes jos yra siejamos su koreguojamais fiziniais veiksniais – rūkymu, alkoholio vartojimu, prasta mityba ir fiziniu pasyvumu.
  • Beveik 30 proc. visų mirčių, susijusių su vėžiu, būtų galima išvengti reguliariai atliekant sveikatos patikrinimus, vykdant vėžio diagnostiką ir gydymą ankstyvoje stadijoje.

Suprasdama šių faktų reikšmę, Kauno miesto poliklinika siekia prisidėti prie Lietuvos visuomenės sveikatos stiprinimo ir atlieka tyrimų kompleksus „Vėžio diagnostika moterims“ bei „Vėžio diagnostika vyrams“:

  • Juos galima įsigyti bet kuriame poliklinikos padalinio ar jo laboratorijos kasoje.
  • Įsigijus tyrimų kompleksą, Dainavos, Šilainių ir Kalniečių padaliniuose teikiama laboratorinės medicinos gydytojo konsultacija – NEMOKAMA.

Vėžio diagnostika yra sudėtingas procesas, todėl rekomenduojame konsultuotis su gydančiu gydytoju ar kitais specialistais ir kartu su diagnostiniu tyrimų paketu papildomai atlikti kitus tyrimus, pavyzdžiui, instrumentinius tyrimus (echoskopiją, kompiuterinę tomografiją, magnetinio rezonanso tomografiją ir kt.), biopsiją ir kt.

Plačiau apie tyrimų kompleksus:

https://kaunopoliklinika.lt/tyrimu-kompleksas-vezio…/

https://kaunopoliklinika.lt/tyrimu-kompleksas-vezio…/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!