Centro padalinys

(8 37) 409 222

Kalniečių padalinys

(8 37) 401 422

Dainavos padalinys

(8 37) 403 900

Šilainių padalinys

(8 37) 377 771

Šančių padalinys

(8 37) 342 167

Registracija internetu

Virsun

Sveikiname Pagalbos namuose tarnybos vedėją, bendrosios ir išplėstinės praktikos slaugytoją Ievą Bradulskienę su apdovanojimu!

KMP  >  Naujienos   >  Sveikiname Pagalbos namuose tarnybos vedėją, bendrosios ir išplėstinės praktikos slaugytoją Ievą Bradulskienę su apdovanojimu!

Sveikiname Pagalbos namuose tarnybos vedėją, bendrosios ir išplėstinės praktikos slaugytoją Ievą Bradulskienę su apdovanojimu!

Pagerbti ir apdovanoti!

Balandžio 27 diena dedikuota visiems medicinos darbuotojams – medikams, slaugytojams, visuomenės sveikatos specialistams, sveikatos priežiūros atstovams. Kauno kino centre Romuva vyko Kauno miesto savivaldybės organizuojamas renginys, skirtas pagerbti ir padėkoti labiausiai nusipelniusiems medikams. Renginio metu buvo apdovanota VšĮ Kauno miesto poliklinikos Pagalbos namuose tarnybos vedėja, bendrosios ir išplėstinės praktikos slaugytoja Ieva Bradulskienė.

Nusilenkta ir įstaigoms, geriausiai skiepijusioms vaikus ir suaugusiuosius bei vykdžiusioms prevencines programas. Apdovanojimai buvo skirti ir VšĮ Kauno miesto poliklinikos Centro padaliniui bei VšĮ Kauno miesto poliklinikai.

Sveikiname ir didžiuojamės!

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!