Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Darbuotojų sveikatos patikrai – atidus dėmesys

KMP  >  Naujienos   >  Darbuotojų sveikatos patikrai – atidus dėmesys
img1164595 scaled

Darbuotojų sveikatos patikrai – atidus dėmesys

Kauno miesto poliklinika (KMP) ragina visų sričių darbdavius ir darbuotojus nežiūrėti pro pirštus į privalomąjį profilaktinį sveikatos tikrinimą. Taip sau ir kitiems galite išgelbėti sveikatą, o gal net ir gyvybę.

„Išsamus, ne formalus, sąžiningai atliekamas privalomasis profilaktinis sveikatos tikrinimas – vienas patikimiausių būdų užbėgti už akių profesinėms ir kitoms ligoms ir išvengti nelaimingų atsitikimų“, – sako KMP Darbo medicinos centro (DMC) vadovė Oksana Libeikienė.

O. Libeikienė vardijo, kad profilaktinis sveikatos patikrinimas dėl darbo, priklausomai nuo jo pobūdžio, apima šeimos gydytojo konsultaciją, regėjimo, klausos ištyrimą, pulso, kraujospūdžio matavimą, širdies tonų, plaučių klausymą, nervų sistemos veiklos, psichikos ir kt. įvertinimą. Pagal konkrečius profesinės rizikos veiksnius gali reikėti atlikti šiuos papildomus tyrimus: bendrą kraujo tyrimą, šlapimo tyrimą, širdies elektrokardiogramą, krūtinės ląstos rentgenogramą, audiogramą ir kt. Visi šie tyrimai DMC atliekami vieno apsilankymo metu, tyrimų rezultatus pakomentuoja specialistai ir šeimos gydytojas.

Plačiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/darbuotoju-sveikatos-patikrai-atidus-demesys-1119409

Justinos Lasauskaitės nuotr.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!