Centro padalinys

(8 37) 409 222

Kalniečių padalinys

(8 37) 401 422

Dainavos padalinys

(8 37) 403 900

Šilainių padalinys

(8 37) 377 771

Šančių padalinys

(8 37) 342 167

Registracija internetu

Virsun

KMP direktorius P. Kibiša: nežinau, ką atneš ateitis, bet žinau – mes padarysim

KMP  >  Naujienos   >  KMP direktorius P. Kibiša: nežinau, ką atneš ateitis, bet žinau – mes padarysim

KMP direktorius P. Kibiša: nežinau, ką atneš ateitis, bet žinau – mes padarysim

Praėjo penkeri metai, kai penkios Kauno miesto poliklinikos tapo vienu kumščiu, jau įrodžiusiu savo jėgą. KMP tapo šalies lyderė kovoje su pandemija, pasiekė pacientų skaičiaus didėjimą, gerokai kilstelėjo paslaugų kokybės kartelę… „Mes kalbame viena kalba, turime vienus tikslus. Užtai juos ir pasiekiam“, – apie savo komandą sako poliklinikos direktorius P. Kibiša. Jis sutiko pasidalinti visų tų penkerių metų užkulisiais – darbais, idėjomis ir ką reikia padaryti, kad įstaiga suklestėtų.

Taip pat, Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos, Įstaigų vertinimo skyriaus vyr. specialistė Palmira Morkūnienė, KMP vertinusios akreditavimo ekspertų grupės pirmininkė sutiko pasidalinti, kokį įspūdį paliko KMP akreditavimo metu.

„<…> KMP paliko tikrai gerą įspūdį, tai atsispindi ir tarnybos ekspertų vertinimuose. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad akreditavimas nėra privalomas – įstaiga pateikia jam prašymą norėdama parodyti, kad dirba geriau nei reikalauja minimalūs reikalavimai licencijai gauti. KMP šiemet akreditavosi jau antrą kartą. Mūsų reikalavimai pakankamai dideli – analizuojami du šimtai kriterijų, norint išsiaiškinti, kaip teikiamos paslaugos atliepia paciento poreikius. Vertiname dviem aspektais – administracinius procesus ir paciento kelią įstaigoje. Kadangi KMP turi penkis padalinius, o jos pacientai – tai beveik pusė Kauno, skyrėme jai penkias dienas, dirbo dešimt ekspertų. Baigiamajame susitikime visų jų nuomonės apie polikliniką buvo teigiamos. Labai gerą įspūdį paliko KMP vadybiniai sprendimai, nuo kurių priklauso sukuriama vertė pacientui. Matyti, kad įstaiga orientuota į jo poreikius, stengiasi kiek galima greičiau suteikti paslaugas. Kaune pamatėme gerą organizacinių sprendimų, darbuotojų motyvavimo ir vadovavimo kultūros kombinaciją.“, – konstatavo P. Morkūnienė.

Straipsnis „Lietuvos sveikata“

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!