KMP  >  Naujienos   >  Dainavos padalinio odontologų komandoje naujas gyd. odontologas  – Emilis Trumpaitis!

Stipriname odontologų komandą! Kauno miesto poliklinikos Dainavos padalinyje (Pramonės pr. 31, Kaunas) pradėjo dirbti naujas gyd. odontologas EMILIS TRUMPAITIS. 2022 m. baigė LSMU odontologijos studijas, specializuojasi burnos chirurgijos srityje.

Veiklos sritys:

• Pieninių ir nuolatinių dantų bei jų šaknų šalinimas
  • Protinių dantų šalinimas
  • Alveolito gydymas

Darbo patirtis:

• IĮ „Rūtos Tukanienės odontologijos kabinetas“, gyd. odontologas. Atliktas terapinis gydymas bei įvairios dantų ir šaknų šalinimo procedūros.
  • IĮ „Rūtos Tukanienės odontologijos kabinetas“, praktikantas. Specializuotasi dantų chirurgijos srityje, t.y. atliktos dantų ir šaknų šalinimo procedūros, sudėtingi bei operaciniai dantų rovimai.
  • VšĮ „Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centras“, praktikantas. Atlikta: papildoma ir privalomoji (internatūros) praktika, terapinio pobūdžio darbai, taip pat dantų ir šaknų šalinimo procedūros.

Gydytojas turi daug naujų idėjų, pasiruošęs tobulėti ir padėti pacientams.

_________________________________

REGISTRACIJA gydytojo konsultacijai: