Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Spalis – senjorų mėnuo! Kviečiame senjorus į renginius!

KMP  >  Naujienos   >  Spalis – senjorų mėnuo! Kviečiame senjorus į renginius!
REGISTRUOKITES 1

Spalis – senjorų mėnuo! Kviečiame senjorus į renginius!

Spalio 1 dieną, visame pasaulyje minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą vyresniesiems, prisidėti prie pagalbos teikimo.

Sveikiname visus senjorus ir  linkime Jums brangiausio turto – sveikatos, artimų žmonių meilės ir dėmesio, kuo daugiau šviesių, džiaugsmo teikiančių dienų.

Tradiciškai spalis – Senjorų mėnuo! Kviečiame senjorus dalyvauti Kauno miesto poliklinikos organizuojamuose renginiuose.

 

Taip pat, norime priminti, kad dar vis tęsiasi akcija „Grupinė kineziterapija vandenyje“. Kviečiame senjorus įsigyti grupinės kineziterapijos vandenyje procedūrų su nuolaida ir atvykti į baseiną pasimankštinti!

Daugiau informacijos čia: https://kaunopoliklinika.lt/2022/09/14/akcija-senjorams-grupine-kineziterapija-vandenyje-pigiau/

KVIEČIAME prie KMP prisirašiusius pacientus, kurie neseniai persirgo Covid-19 ir vis dar jaučia pokovidinio sindromo simptomus (nuovargį, fizinio krūvio netoleravimą, dusulį, galvos skausmą), prisijungti ir dalyvauti projekto veiklose. Dar yra laisvų vietų 65+ m. amžiaus grupėse. Kviečiame prisijungti!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!