Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Kauno miesto poliklinika: profesionali vadyba padėjo tapti pokyčių lydere

KMP  >  Naujienos   >  Kauno miesto poliklinika: profesionali vadyba padėjo tapti pokyčių lydere
fot. Vladas Kizinevic 1 scaled

Kauno miesto poliklinika: profesionali vadyba padėjo tapti pokyčių lydere

Tinkamai panaudodama resursus kiekviena didelė organizacija gali atskleisti didžiulį potencialą ir tapti savo srities lydere. Apie tai, kas slypi po gan dažna fraze „gera vadyba“ pasakoja Kauno miesto poliklinikos (KMP) direktorius Paulius Kibiša, sausio pradžioje minėjęs ketvirtąsias metines, kai penkios  Kauno miesto poliklinikos susijungė į vieną. Ką tik KMP užbaigė ir vieną didžiausių pernai metų projektų – centralizuotą vakcinaciją.

„Tradiciškai didelės organizacijos asocijuojasi su nerangumu, biurokratizmu ir inercija. Bet mūsų atveju dydis tapo privalumu. Finansinis bei žmogiškųjų resursų užnugaris, kurio neturi mažos įstaigos, leido pademonstruoti itin didelį lankstumą ir plačias galimybes valdant sudėtingą, dinamišką COVID-19 situaciją. Žinoma, visur viskas vyksta, niekur niekas nesugriūva, tačiau be šių sąlygų nebūtume galėję prisitaikyti taip greitai, tapti šalies lyderiais ir didžiuotis, kad Kaunas iš didžiųjų Lietuvos miestų paskiepijo didžiausią procentą žmonių.“, – džiaugėsi vadovas.

Iš viso Kauno vakcinacijos centre atlikta netoli pusės milijono dūrių – 460 tūkst. Vien pirmomis dozėmis paskiepyta apie 200 tūkst. žmonių. Čia vakcinuoti žmonės iš visos Lietuvos ir užsienio šalių.

Skaitykite daugiau: Straipsnis savaitraštyje „Lietuvos sveikata“

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!