Centro padalinys

(8 37) 409 222

Kalniečių padalinys

(8 37) 401 422

Dainavos padalinys

(8 37) 403 900

Šilainių padalinys

(8 37) 377 771

Šančių padalinys

(8 37) 342 167

Registracija internetu

Virsun

Kauno miesto poliklinika: vakcinacijos lyderė apdovanojo savo herojus

KMP  >  Naujienos   >  Kauno miesto poliklinika: vakcinacijos lyderė apdovanojo savo herojus

Kauno miesto poliklinika: vakcinacijos lyderė apdovanojo savo herojus

Kad deimantas yra ypatingas akmuo, išvystame, kai jis nušlifuojamas. Taip pat ir su žmonėmis – jų vertė atsiskleidžia sudėtingose, užgrūdinančiose situacijose. Tada įsitikiname, kad paprastas kolega turi neeilinių savybių, kurių gal ir pats nenumanė turįs“, – teikdamas nominacijas į darbuotojus kreipėsi Kauno miesto poliklinikos (KMP) direktorius Paulius Kibiša.

„<…> KMP kolektyvas įnešė svarų indėlį kuriant vakcinacijos sistemą šalyje. Jie prisiėmė lyderystę Kaune įsteigdami pirmąjį masinio vakcinavimo centrą Lietuvoje, kurio pagrindu darbą vėliau organizavo ir kiti. P. Kibiša neslepia: šis procesas, įskaitant ir medicininės informavimo sistemos „Hybrid Lab“ diegimą, buvo susijęs su tam tikra rizika, kuri visuomet kyla išbandant naujus dalykus. Tačiau domėjimasis ir kruopšti analizė davė puikius rezultatus – sprendimai pasiteisino ir tapo pavyzdžiu kitiems.“

„Nemaža kolektyvo dalis sutiko prisiimti papildomas pandemijos padiktuotas darbo funkcijas ir visus iš to kylančius iššūkius. Neperdėdama galiu pasakyti, kad tai patys drąsiausi žmonės,“ – teigė Personalo valdymo ir administravimo skyriaus vadovė Jurga Labanauskienė.

Plačiau: Straipsnis savaitraštyje „Lietuvos sveikata“

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!