Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Centro padalinio Psichikos sveikatos centras KTU gimnazijoje suorganizavo Psichikos sveikatos žinių olimpiadą

KMP  >  Naujienos   >  Centro padalinio Psichikos sveikatos centras KTU gimnazijoje suorganizavo Psichikos sveikatos žinių olimpiadą
1

Centro padalinio Psichikos sveikatos centras KTU gimnazijoje suorganizavo Psichikos sveikatos žinių olimpiadą

Atviros psichiatrijos mėnuo – tai laikotarpis tarp dviejų psichikos sveikatai svarbių tarptautinių dienų – Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos rugsėjo 10 dieną ir Pasaulinės psichikos sveikatos dienos, minimos spalio 10 dieną. Atviros psichiatrijos mėnuo Lietuvoje organizuojamas jau 9 metus.

Atviros psichiatrijos mėnesio metu kasmet įgyvendinami vis kiti sumanymai, pasirenkamos vis kitokios raiškos formos, tačiau tikslas tas pats –  siekis supažindinti visuomenę su psichinės sveikatos sritimi, praplėsti žinias apie psichiatrijos pasiekimus, atsikratyti išankstinių nuostatų ir vyraujančių mitų.

Solidarizuojantis su metams atidėtomis Tokijo olimpinėmis žaidynėmis, šiemet Atviros psichiatrijos mėnesiui paminėti pasirinktas formatas – Psichikos sveikatos olimpiada, padedanti pažinti mūsų gabumus ir elgesį, atskleisti sukauptas žinias ir talentus.

Spalio pradžioje VšĮ Kauno miesto poliklinikos Centro padalinio Psichikos sveikatos centras Kauno technologijos universiteto gimnazijoje organizavo  Psichikos sveikatos žinių olimpiadą, kurioje dalyvavo apie 70 vyresnių klasių moksleivių.

Dėkojame Kauno miesto poliklinikos Centro padalinio Psichikos sveikatos centro socialinei darbuotojai Renatai Alikauskienei už pravestą olimpiadą ir gimnazistams už puikų pasirodymą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!