Centro padalinys

(8 37) 409 222

Kalniečių padalinys

(8 37) 401 422

Dainavos padalinys

(8 37) 403 900

Šilainių padalinys

(8 37) 377 771

Šančių padalinys

(8 37) 342 167

Registracija internetu

Virsun

Minint Pasaulinę organų donorystės ir transplantacijos dieną kviečiame išreikšti savo pritarimą organų donorystei!

KMP  >  Naujienos   >  Minint Pasaulinę organų donorystės ir transplantacijos dieną kviečiame išreikšti savo pritarimą organų donorystei!

Minint Pasaulinę organų donorystės ir transplantacijos dieną kviečiame išreikšti savo pritarimą organų donorystei!

Kauno miesto poliklinika prisideda Nacionalinio transplantacijos biuro prie SAM kilnios ir prasmingos iniciatyvos. Kasmet antrąjį spalio šeštadienį minima Pasaulinė organų donorystės ir transplantacijos diena, šiemet tai bus – spalio 9-oji.

Spalio 7 d. (nuo 7.30 iki 16.15 val.)  ir spalio 8 d. (nuo 7.30 iki 15.00 val.), kviečiame visus geranoriškus piliečius, kurie apsisprendimo dėl organų donorystės po savo mirties dar nėra įtvirtinę,  atvykti į Kauno miesto poliklinikos padalinių sekretoriatus / raštines išreikšti savo pritarimą organų donorystei pasirašant sutikimą Donoro kortelei gauti. Beje, šiomis dienomis, kaip ir kasdien, sutikimą dėl organų donorystės galima užpildyti ir internetu https://ntb.lrv.lt/lt/apie-donoryste/kaip-isigyti-donoro-kortele.

Didėjant pritariančių donorystei auga transplantacijų skaičius, o kiekviena operacija – tai pagerinta žmogaus gyvenimo kokybė, neretai – ir išgelbėta gyvybė.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!