KMP  >  Naujienos   >  Dėl užsienyje paskiepytų arba persirgusių Covid-19 liga gyventojų duomenų suvedimo į E.sveikatos sistemą ir ES skaitmeninio COVID sertifikato išdavimo tvarkos

Užsienio šalyse nuo COVID-19 ligos paskiepytų arba šia liga persirgusių Lietuvos gyventojų duomenys gali būti įvesti į e. sveikatos sistemą, tereikia tai įrodančių dokumentų originalus pateikti Kauno miesto poliklinikos Darbo medicinos centrui žemiau nurodyta tvarka. Šių duomenų pagrindu bus generuojamas ES skaitmeninis COVID pažymėjimas, kuris yra lygiavertis galimybių pasui.

1) Internetu sertifikatas.kaunopoliklinika.lt užpildyti formą.

2) Elektroniniu paštu sertifikatas@kaunopoliklinika.lt  atsiųsti asmens dokumento kopiją ir kitos šalies sveikatos priežiūros įstaigos asmeniui išduotą dokumento kopiją, patvirtinančią paskiepijimą COVID-19 vakcina ar persirgimą COVID-19 liga. Dokumente turi būti nurodyta COVID-19 vakcina, jos dozės eilės numeris, skiepijimo data ir šalis, kurioje asmuo paskiepytas (jei asmuo paskiepytas COVID-19 vakcina) arba asmeniui atlikto tyrimo, kuriuo jam nustatyta COVID-19 liga, tipas, rezultatas ir data ir tyrimą atlikusi šalis (jei asmuo persirgo COVID-19 liga), taip pat turi būti nurodytas dokumentą išdavusios institucijos pavadinimas, dokumento data.

3) Per 5 darbo dienas į asmens nurodytą el. paštą išsiunčiama informacija apie atliktą duomenų pateikimą į E.sveikatos sistemą.

4) Jei asmuo pageidauja ES skaitmeninį COVID pažymėjimą gauti į elektroninį paštą (paslauga mokama), formoje sertifikatas.kaunopoliklinika.lt pildo laukelį – PRAŠAU IŠDUOTI ES SKAITMENINĮ COVID PAŽYMĖJIMĄ (10,62 €) ir papildomai  prie minėtų dokumentų kopijų atsiunčia atlikto apmokėjimo už paslaugą kopiją.

5) Per 3 darbo dienas  į asmens nurodytą elektroninį paštą išsiunčiamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas.