KMP  >  Naujienos   >  Šilainių padalinyje nuo rugsėjo 1 d. darbą pradeda naujas gyd. gastroenterologas – Andrius Kederys!

Stipriname komandą! Džiaugiamės, kad prie Šilainių padalinio komandos prisijungė virš 3 metų darbinę patirtį turintis gyd. gastroenterologas – Andrius Kederys.

Veiklos sritys:

• Gydytojas konsultuoja, diagnozuoja ir gydo stemplės, skrandžio, kepenų, tulžies latakų, kasos bei žarnyno ligas.
  • Atlieka endoskopinius žarnyno tyrimus bei pilvo organų echoskopiją.

Domėjimosi sritys:

• Kepenų ligos, virškinamojo trakto endoskopija, uždegiminės žarnyno bei onkologinės ligos.

Išsilavinimas:

• 2017 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija.
  • 2021 m. LSMU įgyta gydytojo gastroenterologo profesinė kvalifikacija.

Darbo patirtis:

• Nuo 2021 m. Klinika Unomeda, dr. A. Kildos klinika, VšĮ Druskininkų ligoninė – gyd. gastroenterologas
  • 2017 – 2021 m. LSMU Kauno klinikos, Gastroenterologijos skyrius
  • 2020 – 2021 m. LSMU Kauno klinikos, COVID-19 II-asis terapinis skyrius, gyd. asistentas
  • Nuo 2018 m. LSMU Kauno klinikos, Onkologijos ligoninės filialas, medicinos gydytojas.

Profesinis tobulinimasis:

• 2017 m. Europos gastroenterologų kongrese pristatytas pranešimas „Serum ferritin specificity in predicting early mortality of patients with alcoholic liver cirrhosis“. 25th United European Gastroenterology Week 2017.
  • Dalyvavimas įvairiose tarptautinėse ir Lietuvos mokslinėse praktinėse konferencijose.

Narystė organizacijose:

• Lietuvos gastroenterologų draugijos narys.

Sveikiname Andrių prisijungus prie komandos ir linkime sėkmės darbuose!

_____________________________________________

REGISTRACIJA gydytojo konsultacijai jau dabar:

tel. (8 37) 377 771

internetu: https://kaunopoliklinika.lt/registracija/