Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Kauno miesto poliklinikoje veiklą pradėjo naujai įrengtas Skambučių centras

KMP  >  Naujienos   >  Kauno miesto poliklinikoje veiklą pradėjo naujai įrengtas Skambučių centras
1 scaled

Kauno miesto poliklinikoje veiklą pradėjo naujai įrengtas Skambučių centras

Gegužės 5 dieną, Kalniečių padalinyje, oficialiai buvo atidarytas naujai įrengtas Skambučių centras. Daugiau kaip 99 kv. m plotą užimančiame centre įrengta 31 darbo vieta. Medicinos registratorės džiaugiasi naujomis ir jaukiomis darbo vietomis, šiuolaikinėmis technologijomis.

Skambučių centro atidarymo proga sveikino Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, Stebėtojų tarybos narė Eglė Andriuškienė.

„Iššūkių, kurių jau negalite įveikti nelabai ir yra, džiaugiamės, kad šalia to pavyksta sveikatos priežiūros paslaugas padaryti prieinamesnes, greitesnes ir tuo pačiu tampate patrauklesni pacientams, tai belieka tik padėkoti“ – sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, Stebėtojų tarybos narė Eglė Andriuškienė.

„Būna dienų, kai per vieną dieną skambinant į vakcinacijos liniją, medicinos registratorės sulaukia apie 10.000 skambučių. Vienas skambutis užtrunka apie 1,5 minutės, stengiamės dabar įsidiegti aptarnavimo standartą, rodiklių lentą, kad galėtume geriau valdyti pacientų srautus“, – kalbėjo Pacientų informavimo ir aptarnavimo skyriaus vadovė Loreta Marmienė.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!