Centro padalinys

(8 37) 409 222

Kalniečių padalinys

(8 37) 401 422

Dainavos padalinys

(8 37) 403 900

Šilainių padalinys

(8 37) 377 771

Šančių padalinys

(8 37) 342 167

Registracija internetu

Virsun

Pradedame nuo koronaviruso infekcijos skiepyti naują prioritetinę grupę

KMP  >  Naujienos   >  Pradedame nuo koronaviruso infekcijos skiepyti naują prioritetinę grupę
nauja prioritetine grupe

Pradedame nuo koronaviruso infekcijos skiepyti naują prioritetinę grupę

Informuojame, kad pagal LR Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) atnaujintas skiepijamų gyventojų prioritetines grupes, šiuo metu skiepijami 65 m. ir vyresni asmenys ir pradedame skiepyti 1.15. p. prioriteto grupę (2020 m. gruodžio 23 d. SAM įsakymas Nr. V-3006):

  • asmenys, dirbantys arba teikiantys paslaugas švietimo įstaigose, įskaitant vykstančius vykdyti lituanistinį švietimą užsienyje, laisvuosius mokytojus, ir asmenis, teikiančius švietimo paslaugas ir kitas paslaugas švietimo paslaugų gavėjams kituose švietimo teikėjuose
  • kitų juridinių asmenų darbuotojai, švietimo įstaigose ir kituose švietimo teikėjuose teikiantys valymo, maisto tiekimo ar kitas paslaugas ir turintys tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su mokiniais ar studentais ir (arba) būnantys patalpose, kuriose lankosi mokiniai ar studentai
  • asmenys, švietimo įstaigose vykdantys savanorišką veiklą ne trumpiau kaip 16 val. per ne daugiau kaip 14 dienų iš eilės
  • treneriai
  • mokiniai, kurie mokosi vidurinio ugdymo programos baigiamojoje klasėje
  • asmenys, studijuojantys pagal sveikatos mokslų studijų krypčių programas ir dalyvaujantys klinikinių įgūdžių užsiėmimuose arba atliekantys klinikinę praktiką ASPĮ ir vaistinėse

SVARBU! 1.15. p. prioriteto grupės asmenys, pageidaujantys skiepytis nuo koronaviruso infekcijos turi informuoti savo įstaigos vadovą. Įstaigos vadovas pageidaujančių skiepytis sąrašus turi pateikti per https://sveikas.kaunas.lt/.

REGISTRACIJA COVID-19 SKIEPUI

65 m. ir vyresni asmenys registruotis Covid-19 skiepui gali:

  • Internetu https://vakcinavimas.kaunas.lt/ Prisijungus prie sistemos per elektroninius valdžios vartus galėsite pasirinkti tinkamą laiką ir vakciną. Jeigu Jūs nesinaudojate ar nemokate jungtis per savo el. valdžios vartus, tada vakcinacijai Jus gali užregistruoti ir kiti asmenys (vaikai, anūkai, kaimynai ir pan.) per savo el. valdžios vartus!
  • Telefonu (8 37) 401 420. Dėl didelio skambučių kiekio gali tekti palaukti ilgiau. Jeigu registruojantis telefonu tuo metu nėra Jūsų pageidaujamos vakcinos, Jūs būsite įtrauktas į pageidaujamos vakcinos laukiančiųjų sąrašą. Kai tik turėsime Jūsų pageidaujamos vakcinos, Jus užregistruosime. Apie paskirtą datą ir laiką būsite iš naujo informuojamas SMS žinute.

TURITE KLAUSIMŲ?

  • Jei kyla klausimų dėl vakcinacijos (norite atšaukti registraciją, persiregistruoti kitam laikui) galite kreiptis telefonu (8 37) 401 420 arba el. paštu: vakcinacija@kaunopoliklinika.lt.
  • Jei norite pasikonsultuoti dėl COVID-19 vakcinų, kreipkitės bendrąja Lietuvos vakcinacijos linija tel. + 370 5 230 0123 arba rašykite el.p. klausimai@ulac.lt.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!