KMP  >  Naujienos   >  Nauja! Covid-19 antikūnų IgG kiekybinis tyrimas (rekomenduojamas po vakcinacijos)
REGISTRUOKITĖS

Mieli pacientai,

Kauno miesto poliklinikos Laboratorijoje pradedamas atlikti serologinis Anti-SARS-CoV-2  IgG antikūnų kiekybinis tyrimas.

Tyrimas parodo tikslų neutralizuojančių antikūnų kiekį standartiniais vienetais, kuris parodo susidariusių antikūnų kiekį po skiepo, ar persirgus COVID-19

Tyrimas atliekamas iš kraujo mėginio (iš venos).

Atsakymai pateikiami per 2-3 darbo dienas.

Kaina 13,91 Eur, kraujo paėmimo procedūra 1,33Eur

Atlikti tyrimą galite visuose Kauno miesto poliklinikos padaliniuose

Serologinis Anti-SARS-CoV-2  IgG antikūnų kiekybinis tyrimas atitinka Pasaulinės sveikatos organizacijos anti-SARS-CoV-2 imunoglobulinų standarto reikalavimus.

Registracija tyrimui tel. (8 37) 403 950

Kartu primename, kad laboratorija atlieka ir pusiau kiekybinį Anti-SARS-CoV-2 IgG ir IgA antikūnų tyrimą – kuris puikiai tinka įvertinti, ar buvo persirgta COVID-19 liga, nustatyti preliminarų buvusios ligos laiką ir ar yra susiformavęs pakankamas imunitetas prieš šią ligą. Kaina 17,68 Eur.