KMP  >  Naujienos   >  Kalniečių padalinio traumatologų gretose naujas komandos narys – Ritauras Rakauskas!
Ritauras Rakauskas

Džiaugiamės, kad Kalniečių padalinio kolektyvą papildė naujas gyd. vaikų ortopedas – traumatologas Ritauras Rakauskas.

Kauno miesto poliklinikoje gydytojas:

• Teikia profilaktines ortopedines konsultacijas
  • Konsultuoja po patirtų įvairių galūnių traumų
  • Diagnozuoja, taiko konservatyvų gydymą, atsižvelgiant į kiekvieno paciento situaciją

Išsilavinimas:

• 2016 m. Medicinos magistro laipsnis, medicinos gydytojo licencija LSMU, Kaunas
  • 2020 m. Vaikų traumatologijos rezidentūra, gydytojo vaikų traumatologo licencija LSMU, Kaunas

Darbo patirtis: Virš 5 metų darbo patirtis (LSMU Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikoje, Vaikų ortopedijos traumatologijos skyriuje, VšĮ Kaišiadorių ligoninėje, VšĮ Druskininkų ligoninėje).

Dalyvavimas mokslinėse konferencijose:

• Kasmetiniai gydytojų tobulinimosi kursai mokslinėse praktinėse konferencijose Lietuvoje
  • Europos traumatologų mokslinės praktinės konferencijos ir kongresai

Narystė mokslinėse draugijose:

• Lietuvos ortopedų traumatologų draugijos narys
  • Lietuvos vaikų ortopedų traumatologų draugijos narys

_____________________________________________

REGISTRACIJA gydytojo konsultacijai: