Centro padalinys

(8 37) 409 222

Kalniečių padalinys

(8 37) 401 422

Dainavos padalinys

(8 37) 403 900

Šilainių padalinys

(8 37) 377 771

Šančių padalinys

(8 37) 342 167

Norite sužinoti, ar dabar sergate Covid-19? Atlikite antigenų tyrimą!

KMP  >  Naujienos   >  Norite sužinoti, ar dabar sergate Covid-19? Atlikite antigenų tyrimą!

Norite sužinoti, ar dabar sergate Covid-19? Atlikite antigenų tyrimą!

Mieli pacientai,

Džiaugiamės, kad  šiuo sudėtingu karantino metu galime Jums pasiūlyti naują, aktualų tyrimą–SARS-CoV-2 antigeno greitąjį nustatymą, kuris padės atsakyti į klausimą, – ar aš sergu COVID-19?

Ką parodo greitasis antigenų tyrimas?

SARS-CoV-2 greitasis antigeno tyrimas naudojamas simptominių pacientų diagnostikai, kai reikalingas skubus koronavirusinės infekcijos nustatymas (tyrimo metodas – imunochromatografinis kokybinis testas).

Jei nustatomas „teigiamas“ rezultatas – nurodoma, kad mėginyje aptikti SARS-CoV-2 viruso antigenai ir žmogus yra užsikrėtęs virusu.

Jei nustatomas „neigiamas“ rezultatas – parodo, kad mėginyje negalima rasti pakankamo kiekio antigenų ir teigti, kad asmuo neserga,- negalima. Todėl neigiamo tyrimo rezultatai nėra tokie tikslūs kaip PGR tyrimo rezultatai!

SVARBU!

Tyrimas aptinka tik dideles viruso koncentracijas, todėl simptomų nejaučiantiems pacientams galimi klaidingai neigiami rezultatai. Pirmo pasirinkimo tyrimas – SARS-CoV-2 PGR tyrimas!

Kaip atliekamas tyrimas ir kada gaunami rezultatai?

Tepinėlis tyrimui imamas iš nosiaryklės.

Tyrimo atsakymą sužinosite per 1 val.

Kada rekomenduojama atlikti SARS-CoV-2 greitąjį antigeno testą?

SARS-CoV-2 greitąjį antigeno testą rekomenduojame atlikti:

  • COVID-19 ligos simptomų turintiems asmenims ne vėliau kaip per 5 paras nuo simptomų pradžios
  • sąlytį su patvirtintu ar įtariamu COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atveju turėjusiems asmenims – ne vėliau kaip per 7 paras po turėto sąlyčio

Kur kreiptis dėl tyrimo?

Tyrimui būtina registracija tel. (8 37) 403 950

Užsiregistravus tyrimui, elektroniniu paštu gausite sąskaitą – faktūrą, kurią galima apmokėti nuotoliniu būdu – atliekant pavedimą pagal išrašytą sąskaitą faktūrą. Tyrimo paskyrimo dieną, būtina su savimi turėti mokėjimo faktą patvirtinantį dokumentą.

Tyrimo kaina – 22,59 Eur.

Tyrimai atliekami – Šilainių padalinyje (Baltų pr. 7).

Primename!

Kauno miesto poliklinikos Laboratorijoje galite atlikti serologinius IgA ir IgG antikūnų tyrimus ir sužinoti, ar persirgote COVID-19 virusine liga ir, ar randami susiformavę specifiniai antikūnai. Tyrimui atlikti imamas kraujo mėginys iš venos. Tyrimo atsakymai pateikiami per 2-3 darbo dienas. Plačiau: https://kaunopoliklinika.lt/2020/08/04/norite-suzinoti-ar-jau-persirgote-covid-19-atlikite-iga-ir-igg-antikunu-tyrimus/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Pasirinkti spalvą