Norite sužinoti, ar dabar sergate Covid-19? Atlikite antigenų tyrimą!

KMP  >  Naujienos   >  Norite sužinoti, ar dabar sergate Covid-19? Atlikite antigenų tyrimą!

Norite sužinoti, ar dabar sergate Covid-19? Atlikite antigenų tyrimą!

Mieli pacientai,

Džiaugiamės, kad  šiuo sudėtingu karantino metu galime Jums pasiūlyti naują, aktualų tyrimą–SARS-CoV-2 antigeno greitąjį nustatymą, kuris padės atsakyti į klausimą, – ar aš sergu COVID-19?

Ką parodo greitasis antigenų tyrimas?

SARS-CoV-2 greitasis antigeno tyrimas naudojamas simptominių pacientų diagnostikai, kai reikalingas skubus koronavirusinės infekcijos nustatymas (tyrimo metodas – imunochromatografinis kokybinis testas).

Jei nustatomas „teigiamas“ rezultatas – nurodoma, kad mėginyje aptikti SARS-CoV-2 viruso antigenai ir žmogus yra užsikrėtęs virusu.

Jei nustatomas „neigiamas“ rezultatas – parodo, kad mėginyje negalima rasti pakankamo kiekio antigenų ir teigti, kad asmuo neserga,- negalima. Todėl neigiamo tyrimo rezultatai nėra tokie tikslūs kaip PGR tyrimo rezultatai!

SVARBU!

Tyrimas aptinka tik dideles viruso koncentracijas, todėl simptomų nejaučiantiems pacientams galimi klaidingai neigiami rezultatai. Pirmo pasirinkimo tyrimas – SARS-CoV-2 PGR tyrimas!

Kaip atliekamas tyrimas ir kada gaunami rezultatai?

Tepinėlis tyrimui imamas iš nosiaryklės.

Tyrimo atsakymą sužinosite per 1 val.

Kada rekomenduojama atlikti SARS-CoV-2 greitąjį antigeno testą?

SARS-CoV-2 greitąjį antigeno testą rekomenduojame atlikti:

• COVID-19 ligos simptomų turintiems asmenims ne vėliau kaip per 5 paras nuo simptomų pradžios
  • sąlytį su patvirtintu ar įtariamu COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atveju turėjusiems asmenims – ne vėliau kaip per 7 paras po turėto sąlyčio

Kur kreiptis dėl tyrimo?

Tyrimui būtina registracija tel. (8 37) 403 950

Užsiregistravus tyrimui, elektroniniu paštu gausite sąskaitą – faktūrą, kurią galima apmokėti nuotoliniu būdu – atliekant pavedimą pagal išrašytą sąskaitą faktūrą. Tyrimo paskyrimo dieną, būtina su savimi turėti mokėjimo faktą patvirtinantį dokumentą.

Tyrimo kaina – 22,59 Eur.

Tyrimai atliekami – Šilainių padalinyje (Baltų pr. 7).

Primename!

Kauno miesto poliklinikos Laboratorijoje galite atlikti serologinius IgA ir IgG antikūnų tyrimus ir sužinoti, ar persirgote COVID-19 virusine liga ir, ar randami susiformavę specifiniai antikūnai. Tyrimui atlikti imamas kraujo mėginys iš venos. Tyrimo atsakymai pateikiami per 2-3 darbo dienas. Plačiau: https://kaunopoliklinika.lt/2020/08/04/norite-suzinoti-ar-jau-persirgote-covid-19-atlikite-iga-ir-igg-antikunu-tyrimus/