Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

KMP 2020 metų apdovanojimai: pagerbti labiausiai nusipelnę darbuotojai

KMP  >  Naujienos   >  KMP 2020 metų apdovanojimai: pagerbti labiausiai nusipelnę darbuotojai
DSC 0015 scaled

KMP 2020 metų apdovanojimai: pagerbti labiausiai nusipelnę darbuotojai

Rugsėjį tikėjomės susitikti tradiciniame Kauno miesto poliklinikos sąskrydyje Rumšiškėse, tačiau, vis tik, pandemijos grėsmei vis didėjant, nusprendėme parodyti visuomenei atsakingą požiūrį ir susitikti tikimės kitais metais.

Na, o šiandien – šventė! Tęsiame kasmetinę tradiciją ir apdovanojome 2020 m. kolegų išrinktus geriausius darbuotojus!

  • Metų bendradarbiavimasIEVA BRADULSKIENĖ, Pagalbos namuose tarnybos vyriausioji slaugos specialistė

Nominuojama už pagalbą kolegoms, jų palaikymą ir įkvėpimą bendram tikslų siekimui. Už drąsą ir pasiaukojimą, kuruojant mobiliojo patikros punkto darbą pandemijos laikotarpiu.

  • Metų pozityvas – ANDRIUS SVENTKAUSKAS, Ūkio skyriaus transporto specialistas, vairuotojas

Nominuojamas už nuolatinę šypseną ir geros bei pozityvios darbo aplinkos kūrimą. Už tai, kad niekada nesako „ne“, susidūrus su ypatingu iššūkiu, negaili nei jėgų nei laiko ir prisideda, kaip tik gali prie situacijos suvaldymo.

  • Metų iniciatyvaVYTAUTAS ZUMARAS, Dainavos padalinio fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutas

Nominuojamas už iniciatyvas, padedančias siekti geriausių rezultatų bei kurti pozityvesnę aplinką darbuotojams ir pacientams. Už tai, kad FMR skyriuose padėjo įdiegti patogią pacientų registracijos sistemą taip visiems palengvindamas darbą ir gerindamas įstaigos įvaizdį pacientų akyse.

  • Metų herojus – JUSTINAS DZIDZEVIČIUS, Kalniečių padalinio vadovas

Nominuojamas už drąsą, iniciatyvą, aukojamą laiką bei sveikatą, susidūrus su ekstremalia situacija. Už tai, kad savo pavyzdžiu įkvepia ir kitus nebijoti ir drąsiai priimti pačius didžiausius iššūkius.

  • Metų atradimas – ŽIVILĖ JACIKĖ, Laboratorijos vedėja

Nominuojama už netikėtą naują požiūrį bei idėjas, už atsakomybės prisiėmimą ir aktyvią veiklą tobulinant įstaigos veiklą. Per trumpą laiką visų pastebėta, aktyvi savo pasiūlymais ir darbais, gerinant įstaigos darbą ir įvaizdį visuomenėje.

  • Metų komanda – MOBILUSIS PATIKROS PUNKTAS

Nominuojamas už darnų, vieningą, kokybišką ir rezultatyvų komandinį darbą. Visi mobiliojo punkto darbuotojai – tikri super herojai. Nebijo grėsmės ir rizikuoja savo sveikata, kovoje su pandemija.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame už Jų norą padėti, savanorystę, geranoriškumą, bendradarbiavimą ir parodytą iniciatyvą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!