KMP  >  Naujienos   >  Šilainių padalinio komandoje naujas gydytojas ortopedas traumatologas – Arvydas Biesevičius!

Džiaugiamės, kad Šilainių padalinio kolektyvą nuo 2020 m. rugsėjo 9 d. papildė naujas gyd. ortopedas traumatologas Arvydas Biesevičius.

Profesinė veikla:

• Gyd. ortopedas – traumatologas specializuojasi: peties, klubo ir kelio sąnarių patologijoje. Atlieka atroskopines klubo, kelio, peties sąnarių operacijas.

Išsilavinimas:

• 2006 m. įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija Kauno medicinos universitete
  • 2012 m. įgyta gyd. ortopedo-traumatologo licencija
  • 2019 m. baigta Visuomenės sveikatos vadyba (magistro laipsnis)

Darbo patirtis:

• Nuo 2012 m. asistentas LSMU Medicinos akademijos Ortopedijos traumatologijos klinikoje
  • Nuo 2012 m. gyd. ortopedas – traumatologas LSMU Kauno ligoninėje (buvusi VšĮ Kauno klinikinė ligoninė)

Profesinis tobulinimasis:

• 2013 m. Amerikos, Austrijos fondas. Weill Cornell Seminar in Trauma & Emergency Surgery, Austrija
  • 2013 m. Lietuvos Ortopedų traumatologų draugija, baziniai traumų kursai, Lietuva

Narystė mokslinėse draugijose:

• Lietuvos ortopedų traumatologų draugija (LTOD)
  • Lietuvos artroskopijos chirurgų asociacija (LACA)
  • European Federation of National Associations of Orthopaedics and Traumatology (EFORT)

Gydytojas konsultuoja tik suaugusius trečiadieniais 8.00 – 13.00 val. 430 kab.

Užsiregistruoti gydytojo konsultacijai galite: