KMP  >  Naujienos   >  Norite sužinoti, ar jau persirgote Covid-19? Atlikite IgA ir IgG antikūnų tyrimus!

Kauno miesto poliklinikos Laboratorijoje jau galite atlikti serologinius IgA ir IgG antikūnų tyrimus ir sužinoti, ar persirgote COVID-19 virusine liga ir, ar randami susiformavę specifiniai antikūnai.

Tyrimui atlikti imamas kraujo mėginys iš venos. Tyrimo atsakymai pateikiami per 2-3 darbo dienas.

Šių tyrimų rezultatai negali būti naudojami COVID-19 infekcijos patvirtinimui! Rezultatus privalo įvertinti gydytojas, kartu apklausiant pacientą. Neigiamas rezultatas, jei pacientas persirgo COVID-19 liga, gali rodyti, kad nėra susiformavęs pakankamas antikūnų kiekis kraujyje ir pacientas neturi imuniteto prieš šią ligą.

Serologiniai tyrimai gali padėti įvertinti susiformavusį imunitetą populiacijoje, viruso plitimo mastą, nustatant teigiamus antikūnus nesirgusiems, t.y. buvusius besimptomius COVID-19 viruso atvejus.

Tyrimas atliekamas su patikimais Euroimmun reagentais, kurie buvo naudojami renkant epidemiologinius duomenis Ženevoje, Vokietijoje, Jungtinių Amerikos Valstijų ligoninėse ir kt. Euroimmun Anti-SARS-CoV-2 ELISA tyrimai yra gavę visus aukštą kokybę patvirtinančius sertifikatus, o Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo patvirtinti ir FDA (ang. Food and drug Administration) ir gavo EUA (ang. emergency use authorization) sertifikatą.

Kaina 17,68 Eur (nuo 2020.08.25), kraujo paėmimo procedūra 1,33Eur

Tyrimai atliekami:

• Dainavos padalinyje (Pramonės pr. 31)
  • Šilainių padalinyje (Baltų pr. 7)

Registracija tel. (8 37) 403 950

SVARBU! Jei prieš atvykdami į polikliniką atlikti tyrimus Jūs jaučiate vieną ar kelis iš šių koronavirusui būdingų simptomų: karščiavimą, kosulį, apsunkintą kvėpavimą, staigų uoslės ir/ar skonio praradimą ar susilpnėjimą (kiti, mažiau specifiški simptomai gali būti galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, nuovargis, vėmimas ir (ar) viduriavimas); tokiu atveju, pirmiausiai atlikite COVID-19 PGR tyrimą, sulaukite tyrimo atsakymo ir tik tada atvykite į polikliniką. Labai prašome, saugokime vieni kitus!

Primename, kad atlikti COVID-19 PGR tyrimą, pirmiausiai Jūs turite registruotis tel. 1808 ir paskirtu laiku vykti atlikti tyrimą į Kauno mobilų punktą (Jonavos g. 51A).