Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

SVARBU! Jei įtariate, kad galite sirgti koronaviruso infekcija, prieš vykdami į polikliniką atlikite covid – 19 PGR tyrimą!

KMP  >  Naujienos   >  SVARBU! Jei įtariate, kad galite sirgti koronaviruso infekcija, prieš vykdami į polikliniką atlikite covid – 19 PGR tyrimą!
REGISTRUOKITĖS 1

SVARBU! Jei įtariate, kad galite sirgti koronaviruso infekcija, prieš vykdami į polikliniką atlikite covid – 19 PGR tyrimą!

Mieli pacientai,

Jeigu suplanuotas Jūsų vizitas pas gydytoją ir prieš atvykdami į polikliniką Jūs jaučiate, kad yra vienas ar keli iš šių simptomų, kaip karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas, staigus uoslės, skonio praradimas ar susilpnėjimas (papildomi, mažiau specifiški simptomai gali būti galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, nuovargis, vėmimas ir (ar) viduriavimas), tokiu atveju, siekdami apsaugoti mūsų darbuotojus ir kitus pacientus, labai prašome Jūsų, pirmiausiai atlikti COVID-19 PGR tyrimą, sulaukti tyrimo atsakymo ir tik tada atvykti į polikliniką.

Kad atlikti COVID-19 PGR tyrimą, pirmiausiai Jūs turite registruotis tel. 1808 ir paskirtu laiku vykti atlikti tyrimą į Kauno mobilų punktą (Jonavos g. 51A).

Būkime atsakingi kiekvienas už save ir pagalvokime apie galimas pasekmes. Atminkite, kad jeigu Jūs karščiuojate ir išgėrėte temperatūrą mažinančių vaistų prieš atvykdami į polikliniką, Jūs galite užkrėsti kitus pacientus ir poliklinikos personalą.

Būkite supratingi, saugokite ir save, ir aplinkinius! Išlikime saugūs!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!