Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Kviečiame apsvarstyti galimybę paremti mokslo projektą!

KMP  >  Naujienos   >  Kviečiame apsvarstyti galimybę paremti mokslo projektą!
file 20200309 167285 1p9yqjv

Kviečiame apsvarstyti galimybę paremti mokslo projektą!

VŠĮ Kauno miesto poliklinika su Vytauto Didžiojo universitetu pradeda vykdyti mokslo projektą „COVID-19 infekuotų Lietuvos gyventojų imuninio atsako ypatumai“. Mokslo tiriamajam projektui suteiktas bioetikos leidimas Nr. BE-2-77. Tyrimo metu bus siekiama ištirti ir įvertinti persirgusių ir infekuotų Lietuvos gyventojų, sutiksiančių dalyvauti projekte, kraujo mėginius, atliekant visų klasių imunoglobulinų ir imunofenotipavimo tyrimus (tėkmės citometrijos metodu) bei paskelbiant rezultatus viešose prieigose, tiek Lietuvos, tiek pasaulinėse duomenų bazėse.

Planuojama surinkti ne mažiau kaip 300 tiriamųjų ir metų bėgyje gautus rezultatus pateikti visuomenei ir pasaulio mokslo bendruomenei, tikintis proveržio COVID-19 diagnostikos ir terapijos srityje. Projekto įgyvendinimui planuojama išleisti 70.000 eurų.

Kviečiame įmones, organizacijas tapti geros valios ambasadoriais, mecenatais ir pagal galimybes paremti mūsų projektą, pervedant lėšas į projekto sąskaitą ar paremti tyrimo atlikimui skirtais reagentais. Tikimės, kad mūsų visų bendras indėlis padės laimėti kovą su šiuo pandemiją sukėlusiu virusu, o Lietuvos mokslininkai įneš svarų indėlį pasaulinio mokslo kontekste.

Informuojame, kad Kauno miesto poliklinikai yra suteiktas paramos gavėjo statusas.

Dėl paramos skyrimo tvarkos prašome susisiekti su pagrindinio tyrėjo įgaliota tyrėja Živile Jacike – el. paštu: [email protected] arba telefonu: (8 37) 403 947.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!