Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto šeimos medicinos klinikos atstovų vizitas Kauno miesto poliklinikoje

KMP  >  Naujienos   >  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto šeimos medicinos klinikos atstovų vizitas Kauno miesto poliklinikoje
IMG 9354 scaled

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto šeimos medicinos klinikos atstovų vizitas Kauno miesto poliklinikoje

 

Šiandien mus aplankė LSMU Šeimos medicinos klinikos atstovai – klinikos vadovas prof. Leonas Valius, „Įvado į profesiją“ modulio vadovė Kristina Ziutelienė ir koordinatorius Aurimas Rapalavičius.

Susitikimo metu buvo pasidalinta įžvalgomis apie 2019 m. rugsėjo – 2020 gegužės mėn. vykdytą jungtinį LSMU Šeimos medicinos klinikos ir Kauno miesto poliklinikos (KMP) praktikos ciklą pirmų metų medicinos studijų programos studentams. Šis ciklas yra integrali LSMU inovatyvaus modulio „Įvadas į profesiją“ dalis. Modulio tikslas – supažindinti, įkvėpti ir motyvuoti studentus siekti profesionalumo mediko karjeroje. Praktikos metu studentai lankėsi Kauno miesto poliklinikos padaliniuose – susipažino su sveikatos paslaugų teikimo procesais ir jų dalyviais. Vizitų metu studentai analizuodavo stebimus procesus ir padedami personalo atlikdavo savarankiškas užduotis.

Džiaugiamės, kad LSMU Šeimos medicinos klinikos atstovai gražiai atsiliepė apie mūsų bendradarbiavimą, o studentai labai gerai įvertino KMP koordinatorių darbą, šiltą jų priėmimą. Per 2019 m. rugsėjo – 2020 gegužės mėn. iš viso KMP priėmė apie 360 studentų.

Dėkojame KMP koordinatoriams, prisidėjusiems prie šio ciklo glaudaus bendradarbiavimo:

  • Mantai Kidulaitytei – Šilainių padalinys
  • Rimantei Pakutkienei – Aleksei – Dainavos padalinys
  • Ivetai Dubrovai – Kalniečių padalinys
  • Rasai Rusonienei – Centro padalinys
  • Astai Butkevičienei – Šančių padalinys

Dėkojame LSMU Šeimos medicinos klinikos atstovams už gražų atsiliepimą apie gerą KMP darbuotojų darbą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!