Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Kauno miesto poliklinikos Kalniečių padalinys keičia veidą

KMP  >  Naujienos   >  Kauno miesto poliklinikos Kalniečių padalinys keičia veidą
E.Kinaičio nuotr. Kauno diena 10 scaled

Kauno miesto poliklinikos Kalniečių padalinys keičia veidą

Kauno miesto poliklinikos Kalniečių padalinys atsinaujina: neatpažįstamai pasikeitė registratūra, ruošiamasi įrengti kambarius nėščiosioms ir vaikams. Keičiasi ir personalas: prie kolektyvo prisijungia jauni kolegos. Čia veikiantis Darbo medicinos centras vėl teikia paslaugas.

„<…> Registratūra – judriausia poliklinikos dalis. Negaišome laiko, pasinaudojome karantino suteikta pauze ir kapitališkai atnaujinome Kalniečių padalinio registratūros patalpas. Normaliomis sąlygomis šie darbai būtų rimtai trikdę registratorių darbą ir sukėlę nepatogumų pacientams“, – pastebėjo KMP direktorius Paulius Kibiša.

Permainas KMP įvertino ir Kauno vicemerė Rasa Šnapštienė. „<…> Užtikrinti kokybiškas medicinos, švietimo, socialines ir kitas paslaugas yra kiekvienos savivaldybės pagrindinė funkcija. Kaunas šią pareigą laiko strategiškai svarbiu tikslu. Tačiau vien savivalda nepasiektų aukštų rezultatų be patyrusių ir kvalifikuotų savo sričių profesionalų,-sakė vicemerė.  KMP per pastaruosius kelerius metus žymiai atsinaujino. Vis daugiau dėmesio skiriama gerinant personalo darbo sąlygas, didinant darbuotojų kompetencijas, o svarbiausia – keliant pacientų aptarnavimo lygį. Neabejoju, kad Kalniečių padalinyje vykstančius pokyčius netruks įvertinti ir patys kauniečiai.“

Skaityti daugiau

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!