Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Planiniai skiepai tęsiami ir karantino metu!

KMP  >  Naujienos   >  Planiniai skiepai tęsiami ir karantino metu!
fb 1

Planiniai skiepai tęsiami ir karantino metu!

 

Balandžio 20-26 d. yra minima Europos imunizacijos savaitė, kurios šių metų šūkis „Vakcinos veikia“ (#VaccinesWork). Europos imunizacijos savaitės tikslas didinti supratimą apie skiepų naudą mūsų sveikatai ir sveikatos išsaugojimui.

Kauno miesto poliklinika prisideda prie šios savaitės minėjimo ir primena, kad net ir karantino laikotarpiu reikėtų nepamiršti skiepų svarbos sveikatos išsaugojimui.

Tėveliams rekomenduojame nepamiršti laiku paskiepyti vaikų, taip kaip numatyta Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendoriuje, kurį galite rasti interneto svetainėje adresu https://nvsc.lrv.lt/lt/uzkreciamuju-ligu-valdymas/skiepai/skiepai-vaikams.

PRIMENAME, kad visi planiniai SKIEPAI karantino metu Kauno miesto poliklinikoje yra tęsiami. Jeigu Jums, ar Jūsų vaikui numatyti skiepai pagal planą, kviečiame susisiekti su savo šeimos gydytoju telefonu jo darbo laiku ir konsultuotis bei tartis dėl vizito skiepui arba užsiregistruoti nuotolinei paslaugai (šeimos gydytojas Jums paskambins).

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!