Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Daugiau ligonių sulauks reikiamos pagalbos namuose

KMP  >  Naujienos   >  Daugiau ligonių sulauks reikiamos pagalbos namuose
KD Laimučio Brundzos nuotr 5

Daugiau ligonių sulauks reikiamos pagalbos namuose

Naujagimių, sergančių vaikų, karščiuojančių ar skausmo kankinamų suaugusiųjų lankymas, slaugos ir priežiūros paslaugų teikimas kauniečių namuose – Kauno miesto poliklinikos (KMP) Pagalbos namuose tarnybos šeimos gydytojų ir slaugytojų kasdienybė.
„<...> Vizito namuose metu tiek šeimos gydytojai, tiek slaugytojos gali suteikti tas pačias paslaugas, kurias ligoniai gautų atvykę į polikliniką šeimos gydytojo konsultacijos. Naudojame nešiojamą aparatūrą. Viską, ką matuojame ar tikriname kabinete, galime padaryti ir paciento namuose. Kalbu ne tik apie pulso ar kraujospūdžio patikrinimą. Slaugytojos paima ir kraują tyrimams, ir įrašo elektrokardiogramas (EKG). Šiuo metu diegiama programa, kuri leis mums panaudoti telemedicinos elementus. Tada paciento namuose įrašytą EKG slaugytoja galėtų siųsti gydytojui ir jis iš karto turėtų galimybę konsultuoti.“
2019 m. spalio 8 d. 16 val. KMP Šilainių padalinyje (Baltų pr. 7), 255 kabinete bus minima Tarptautinė hospisų ir paliatyviosios pagalbos diena. Kviečiame užsukti ir daugiau sužinoti apie paliatyvias paslaugas. Pristatysime, kas yra paliatyvi slauga ir kokias paslaugas šioje srityje mes galime suteikti. Be to, siekiame, kad šios paslaugos žmonėms būtų teikiamos ne tik paskutinę trumpą gyvenimo atkarpą, kad jos būtų teikiamos ilgiau.
Skaitytį straipsnį

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!