Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Susipažinkite su Kalniečių padalinio šeimos gydytoju Sauliumi Narausku, prisijungusiu prie mūsų komandos!

KMP  >  Naujienos   >  Susipažinkite su Kalniečių padalinio šeimos gydytoju Sauliumi Narausku, prisijungusiu prie mūsų komandos!
narauskas 1

Susipažinkite su Kalniečių padalinio šeimos gydytoju Sauliumi Narausku, prisijungusiu prie mūsų komandos!

Nuo šiol mūsų komandoje – šeimos gydytojas SAULIUS NARAUSKAS, kuris nuo 2014 m. praktinės patirties įgijo dirbdamas VšĮ Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro filiale Bukonių slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje, VšĮ Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centre Šiluvos ir Žaiginio ambulatorijose. Mokslinio ir praktinio darbo sritys: šeimos sveikatos priežiūra. Gydytojas kelia kvalifikaciją įvairiose konferencijose ir kursuose. Džiaugiamės, kad šiuo metu darbui pasirinko Kauno miesto poliklinikos Kalniečių padalinį.
Gydytojo darbo grafikas: https://kaunopoliklinika.lt/pacientams/tapkite-musu-pacientu/seimos-gydytojai/saulius-narauskas/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!