Skambučių centro tel. (8 37) 403 900

Virsun

Kauno miesto polikliniką Zagrebe atstovavo Laboratorijos vedėja Ramunė Šepetienė

KMP  >  Naujienos   >  Kauno miesto polikliniką Zagrebe atstovavo Laboratorijos vedėja Ramunė Šepetienė
IMAG0007

Kauno miesto polikliniką Zagrebe atstovavo Laboratorijos vedėja Ramunė Šepetienė

Kovo 22-23 dienomis Zagrebe vyko 5-oji Europos laboratorinės medicinos federacijos konferencija preanalitikos klausimais, sutraukusi per 600 dalyvių iš visos Europos. Lietuvą atstovavo penki laboratorijos specialistai iš Vilniaus Santariškių, Kauno klinikų ir Kauno miesto poliklinikos (KMP), kuriai atstovavo laboratorijos vedėja dr. Ramunė Šepetienė.

Šios konferencijos šūkis „Saugumas eina per mane“ (angl. Safety flows through me) apėmė visą spektrą iki analizės klausimų: nuo saugių ėminių paėmimo sistemų iki paciento ir medicininio personalo pasiruošimo tyrimams, klaidų priežasčių ir jų mažinimo iki minimumo bei daug kitų etinių, moralinių aspektų, susijusių su laboratorinės diagnostikos disciplina.

Pagrindinis akcentas konferencijoje buvo laboratorinės medicinos reikšmė šiuolaikinėje medicinoje. Plačiai aptartos naujos, inovatyvios laboratorijos specialistų galimybės, padedančios ne tik gauti teisingus laboratorinius tyrimų rezultatus, bet ir kompleksiškai vertinti visą tyrimų protokolą. Netrukus ir KMP klinicistams bus pristatyti inovatyvūs ir pažangūs tyrimų protokolai bei kiti darbo optimizavimo rezultatai.

Galima pasidžiaugti, kad Kauno miesto poliklinikos laboratorijos komandos priimami sprendimai ir diegiama diagnostikos praktika atsiduria pažangiausiai vertinamų Europos laboratorijų kontekste ir drąsiai gali pretenduoti į lyderius.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kviečiame aplankyti mūsų Facebook ir Instagram puslapį!